Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Тісторозкатки (тісторозкаточні машини)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити тісторозкатки (тісторозкаточні машини) для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Промислова тісторозкатувальна машина (тісторозкатка) призначена для розкатки тіста для піци, локшини, лазаньї, пельмень, а також для різних кондитерських виробів. Професійна тісторозкатка добре підійде для кухні ресторану, кафе, піцерії, а також для підприємств хлібобулочних, напівфабрикатів, кондитерських цехів тощо.

Професійні тісторозкаточні машини можуть бути настільними і підлоговими. Настільні варіанти є невеликого розміру, потужності і використовуються в ресторанах, кафе, фаст-фудах. Підлогові тісторозкатки є більш габаритні, потужні з великою продуктивністю використовують їх у піцеріях, великих їдальнях, санаторіях, готелях і т.д. Дані апарати також можуть бути  електричними і механічними. Механічні вимагають безпосередньої участі оператора, тоді, як електричні працюють автоматично і можуть підключатися до мережі 220/380В. Продуктивність тісторозкатувальної машини залежить від довжини валика, який розкатує тісто і конвеєра. Наш інтернет-магазин пропонує електромеханічне обладнання, серед якого є велика кількість професійних тісторозкаток, таких відомих виробників як: Pizza Group, Prismafood, Imperia, ItPizza, Pimak, Kemplex, Кий-В.

Купити професійну (промислову) тісторозкатку від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.