Корзина
116 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Теплове обладнання

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 11

Купити теплове обладнання для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Неодмінна умова для успішної роботи сучасного ресторану, кафе, бару, їдальні і іншого закладу громадського харчування ― це сучасне теплове обладнання.

Під тепловим обладнанням потрібно розуміти професійне обладнання, на якому відбувається теплова обробка продукту. Це може бути процес варіння харчового продукту,  його смаження, підігріву і т.д. При чому процеси можуть відбуватися як в посуді, так і на самому обладнанні. Тому все обладнання має бути якісним, частини на якому готується продукт повинні бути виготовлені з харчової нержавіючої сталі або чавуну.
При виборі теплового обладнання для ресторанів, кафе, барів, готелів, часто приділяють увагу таким параметрам, як потужність обладнання. Потужність повинна бути достатньою для обробки будь-якого продукту, при цьому не споживати зайвих кіловат, по можливості бути енергозберігаючою. Важливе значення має виробник теплового обладнання – виробники, які себе зарекомендували, заслуговують на увагу при виборі конкретного обладнання. Так, ми вважаємо не варто економити 5-10% на покупку бренду, який не отримав схвалення в нашій або інших країнах. Частенько ремонт такої одиниці дорожче зекономленої суми. Ми пропонуємо теплове обладнання як вітчизняного так і імпортного виробництва, перевірених виробників.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії надають клієнтам всю необхідну консультаційну допомогу, що дозволяє не тільки підібрати ідеально відповідний комплект теплового обладнання для кожної конкретної ситуації, а й сформувати найбільш економічно виправдане рішення.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей   для підприємств харчування найвищої якості, що гарантує безперебійність роботи обладнання і високу прибутковість бізнесу.