Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
118 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Обладнання для фаст-фуду

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 7

Купити обладнання для фаст-фуду для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Фаст-фуд перекладається як швидка їжа. Саме фаст-фуд є дуже популярним у всьому світі. Він і не оминув нашу країну, де фаст-фуд стрімко  росте і набирає обертів з кожним роком. Щоб готувати смачну і швидку їжу, потрібно мати спеціальне професійне обладнання для фаст-фуду. Дане обладнання є різноманітним і чисельним. Серед найбільш популярних являються, апарати хот-дог, грилі для курей, фритюрниці та інші. Обладнання для фаст-фуду дозволяє готувати різноманітні страви, серед яких є: хот-доги, кури гриль, картопля фрі, шаурма, чебуреки, пончики, піца, млинці та інші. Стаціонарні заклади громадського харчування, які готують швидку їжу - це маленькі ресторанчики, піцерії, кафе, бари, різноманітні бістро, столові. Також їжу фаст-фуд готують і під відкритим небом, так звана вулична торгівля. До неї відносяться: різноманітні кіоски, павільйони, пересувні прилавки, візки тощо. Завдяки вуличній торгівлі  можна дуже швидко приготувати, смачну і калорійну їжу (хот-доги, гамбургери, чізбургери, картоплю фрі). Популярність фаст-фуду росте завдяки взаємовигідним умовам: заклад бере ціною і швидкістю, а покупець отримує дешеве і смачне.

Бізнес фаст-фуду - це високі і швидкі прибутки при незначних витратах, простота і зручність в експлуатації обладнання. Звичайно, успіх будь-якого підприємства харчування залежить від правильної організації роботи і правильно підібраного професійного обладнання для фаст-фуду.

Обладнання фаст-фуд  за спожитою енергією поділяється на електричне і газове. Електричне обладнання є більш поширене і різноманітніше, а ніж газове.  Обладнання фаст-фуд виготовляється з якісних компонентів сировини, а це : нержавіюча харчова сталь, високоякісна вуглецева сталь, термоплаcтик. Наш інтернет-магазин пропонує високоякісне обладнання фаст-фуд, як закордонного виробництва так і вітчизняного виробництва. Найбільш популярним обладнанням серед закордонних виробників є: Bartscher, Hendi, Pimak, Roller Grill, Liloma, Inoxtech, Stalgast. Серед вітчизняних: КИВ-Й.