Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Грилі професійні (промислові)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4

Купити грилі професійні (промислові) для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Розробка новинок обладнання для фаст-фуду завжди була спрямована на те, щоб зробити можливим швидке і смачне приготування їжі, зберігши корисність і всі смакові якості продуктів. Сьогодні найбільш ефективне рішення цієї проблеми - це різноманітні професійні грилі, що зберігають натуральний смак обсмажуваних продуктів - м'яса, риби, курей.

Промислові грилі-апарати можна віднести до універсального теплового обладнання. На грилях можна швидко приготувати велику кількість дієтичних страв з різноманітними смаками і при цьому раціонально використовувати час обслуговуючого персоналу. Професійний електричний гриль відноситься до апаратів періодичної дії, в яких основна теплова обробка здійснюється інтенсивним інфрачервоним випромінюванням. Верхній шар підготовлюваного продукту поглинає електромагнітну енергію, яка в міру проникнення вглиб вироба перетворюється в тепло. У результаті виходять ніжні і соковиті страви з хрусткою підсмаженою скоринкою і незрівнянним ароматом птиці, натуральних м'ясних або рибних напівфабрикатів. Удосконалення конструкції грилів і наділення їх більш великими функціональними можливостями дозволяє істотно розширити сферу застосування цього обладнання. Сьогодні апарат для приготування продуктів - гриль електричний (газовий) професійний повсюдно використовуюється не тільки у фаст-фуді, але і в багатьох кафе, барах і ресторанах.

Сучасні моделі грилів цілком конкурентоспроможні з традиційними видами теплового обладнання. Грилі можуть бути як електричні, що працють від електрики так, і газові що працюють на природному газі. Проте основне їх призначення - швидке приготування соковитих страв. Наш інтернет-магазин  пропонує висококласні, доступні за ціною закордонні та вітчизняні грилі наступних виробників: Hendi, Roller grill, Pimak, Saro, Inoxtech, Stalgast, КИЙ-В.