Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
118 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Холодильні вітрини

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3

Купити холодильні вітрини для торгових організацій за низькою ціною

Холодильна вітрина ― це елемент торгового обладнання без якого не обійтися любому торгівельному магазину, супермаркету, кафе, бару, ресторану. Основна функція промислової холодильної вітрини зберігання продуктів харчування шляхом охолодження та їх демонстрації для кінцевого споживача. Чим краще товар буде викладений на вітрині, тим більша ймовірність його придбання клієнтом. Тому для торгових закладів слід ретельно вивчити дане питання і зробити правильний вибір стосовно вітрини холодильної.

Холодильні вітрини бувають різної довжини, від 1 м до 2,5 м. Відповідно до цього торгівельний магазин може собі підібрати ті чи інші розміри, які будуть підходити саме для його приміщення. Слідом за довжиною можна вибрати форму скла пряме чи опукле, останнє є більш сучасне, красивіше і кут огляду буде більший. Вітрини холодильні мають статичний тип охолодження, це коли по камері циркулює звичайне природне повітря, така вітрина буде дешевшою. Динамічний тип охолодження, це коли природне повітря по камері ганяє вентилятор, при цьому продукти краще і швидше охолоджуються, ну і звісно повільніше псуються. Така холодильна  вітрина буде дорожче коштувати. Кожна холодильна вітрина має свій температурний режим. Середньотемпературні (холодильні) агрегати працюють в діапазоні +1...+7 °C., призначені охолоджувати різні м'ясні вироби, молочні продукти підходять для широкого кола товарів. Низькотемпературні (морозильні) вітрини працюють в діапазоні 0...-6, 0...-18 °C  підходять для заморожених продуктів, напівфабрикатів де потрібно зберігати продукт у замороженому стані. Також вітрини холодильні  поділяються на різні види. За  розміщенням бувають: підлогові або настільні. За призначенням: продуктові, рибні, кондитерські, для напоїв, для начинок, для салатів.

Купити холодильне обладнання для торгового магазину, кафе, бару, ресторану можна у нас на сайті, таких відомих виробників, як: Технохолод, Кий-В, Cold, Frosty, Tefcold, Scan, Stalgast, Bartscher, Ewt Inox.