Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Льодогенератори

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Льодогенератори купити для закладів громадського харчування

Льодогенератор ― це електричний апарат холодильного обладнання, який призначений для виробництва льоду із звичайної води. Принцип за яким працює генератор льоду полягає в наступному: помпа в апараті створює тиск, після цього вода з ємності потрапляє на стінки випарника і замерзає на них. В часі кристал за кристалом і утворюється так звана об'ємна форма кубикового, пальчикового чи гранульованого льоду. Коли форми уже заповненні льодом вони випадають у спеціальний бункер для зберігання, а цикл утворення льоду знову продовжується до тих пір поки не утвориться достатньої кількості льоду попередньо заданою програмою. 

За способом подачі води у апарат, розрізняють:

  • Наливні льодогенератори, де вода заливається в ручну в спеціальну ємність;
  • Стаціонарні ― вода подається через шланг з системи водопостачання;

У професійних льодогенераторах існує два способи охолодження:

Повітряний ― температура навколо генератора льоду не повинна перевищувати +35 °C, інакше продуктивність виготовлення льоду апаратом знизиться а пальчик буде не повним. При цьому апарат мало споживає води.

Водяний ― тут ідуть великі затрати води (7 літрів води на 1л льоду), але за це економиться електроенергія до 10%. Такі промислові льодогенератори можна використовувати в приміщенні з високою температурою і вологістю.

Кожна форма льоду, яка виробляються льодогенератором має своє певне призначення. Так, наприклад кубик чи пальчик використовують у ресторанах, кафе, барах для приготування різноманітних коктейлів. Гранули використовують в супермаркетах, магазинах  для охолодження риби на вітрині. Лусочки для охолодження різних морепродуктів. В нашому інтернет-магазині Ви можете купити льодогенератор відомих виробників, таких як: Scotsman, Brema, Bartscher, Hendi, Stalgast, Frosty.