Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Соковитискачі

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Соковитискачі для цитрусових купити за найнижчою ціною

Професійний соковитискач призначений для якісного та швидкого вичавлювання соку з різних фруктів. На нашому сайті в основному представлені соковижималки для цитрусових, оскільки ми пропонуємо обладнання для ресторанів, кафе, барів і там необхідні саме такі апарати, які вичавлюють сік з цитрусових. Відповідно до цього апарати вичавлювання соку поділяються на універсальні соковитискачі і соковижималки для цитрусових. Крім цього вони поділяються на: ручні преси і електричні сокодавки.

Ручний прес (соковитискач) для цитрусових найпростіший механічний пристрій, який за допомогою людських зусиль вичавлює сік звичайним простим способом. Такий механічний прес є найдешевшим.

Електрична соковижималка для апельсинів, грейпфрутів, лимонів, мандаринів найбільш швидка у приготуванні готового соку. Тут не потрібно прикладати зусиль, а досить помістити фрукти в ємність і включити сокодавку в розетку.

Принцип роботи промислової соковижималки полягає в тому, що плоди фруктів подрібнюються ножами, попадають на віджимний барабан і віджимаються спеціальними кулаками. А шнековий соковитискач подрібнює фрукти за допомогою так званого шнекового валу, після чого стоїть сито і відфільтровується сік від різних м'яких частин. На нашому сайті представлено чи мало обладнання для напоїв, а саме виробників електричних і механічних соковитискачів: Ceado, Kuvings, Bartscher, Hendi, Kenwood, Stalgast, Pimak,Frosty, Beckers.