Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
118 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Вафельниці, апарати корн-дог, коно-піца

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Купити вафельниці, апарати корн-дог, коно-піца  для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Серед обладнання для фаст-фуду існують апарати, які дають можливість ресторанам, піцеріям, закладам для фаст-фуду  випікати різні смачні і хрусткі вафлі, це – вафельниці. Дані апарати пройшли еволюцію і сьогодні існує багато різновидів вафельниць, які дають можливість випікати наступні види вафель: бельгійські (об’ємні), тонкі традиційні, вафлі з начинкою. Вафельниці, які випікають бельгійські вафлі найбільш популярні в сьогоденні. Поверхня  цього апарату має великі квадратні отвори. Розмір однієї вафлі є 3 на 5 отвори. Однопостова вафельниця може випікати  2, двопостова 4  таких вафель одночасно. Також бельгійські вафлі можуть бути і круглої форми з тими самими отворами. Діаметр такої вафлі складає 190 мм. Вафельниці, які випікають традиційно тонкі вафлі бувають одно і двопостові. Розмір квадратної  вафлі 250мм х250мм. Розмір отвору маленький. Висота вафлі 4мм. Існують апарати, які випікають вафлі у формі кукурудзи з певною начинкою. Вони теж бувають одно і двопостові. На один пост припадає 4 штук, на два пости  8 штук.

Апарати для випікання вафель складаються, з нержавіючого корпусу, терморегулятора, двох робочих поверхонь (форм) верхньої і нижньої, які виготовляються з спеціального чавуну з антипригарним покриттям, ручки для притискання.

Ще однією  популярною стравою, яку пропонують заклади фаст-фуду є сосиска в тісті, а апарат який її випікає називається корн-дог. Апарат корн-дог може випікати одночасно 5 виробів. Принцип роботи полягає в наступному: у форми кладуть тісто, на нього кладуть сосиску і закривають форму. Сосиски в тісті випікаються кілька хвилин.

Апарат коно-піца призначений для випікання спеціальних конусних стаканчиків з тіста. Діаметр стаканчика складає 95мм, висота 150мм., товщина стінки 5мм. Пізніше в такі стаканчики накладають спеціальну начинку для піци, ставлять в конвекційну піч і запікають. Після чого виходить неймовірна страва, яка має назву коно-піца.