Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Печі для піци

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити печі для піци для громадського харчування за низькою ціною у Львові

 

Необхідним обладнанням для виробництва готової піци є піч для піци. Печі для піци бувають одно-, дво- і трьохярусні. Стандартна піч для піци обов'язково повинна мати подовий камінь, який акумулює тепло, на якому безпосередньо і готується піца. Максимальна температура печі близько 450 ° С сприяє більш швидкому приготуванню піци. Завдяки наявності подового каменю і, як наслідок, високої температури процес приготування займає лічені хвилини. Оглядове вікно на дверях і система підсвічування усередині камери дозволяють візуально контролювати процес випікання продукту. Наявність термометра в недорогих моделях пропонується як опція, а в більш дорогих моделях піч для піци стандартно оснащена термометром, що додатково дозволяє контролювати температуру всередині камери. Фасадна частина більшості печей піци виготовляється з якісної нержавіючої сталі, інші зовнішні частини зазвичай виготовляються з оцинкованої або фарбованої сталі.

При виборі печі для піци слід враховувати розміри внутрішньої камери, так як виходячи їх цього параметру, Ви зможете помістити в камеру піцу саме необхідного діаметру і відповідної кількості. Найбільш поширеним варіантом є піч для піци з розмірами камери 66х66 см, що дозволяє в ній розмістити вільно 4 піци діаметром 30см. Так само слід звернути увагу на живлення печі. Більшість печей трьохфазні і для їх підключення потрібно 380 В. У деяких печах є можливість підключення 220 В,  але, як правило, це невеликі печі на 1-4 піци.

Наш інтернет-магазин “Лідер-Вей” готовий вам запропонувати великий асортимент недорогих і надійних печей для піци, які є як українського виробництва, так і провідних європейських виробників PRISMAFOOD, Roller Grill, Hendi, Pizza group, турецького виробництва SGS, а також бюджетні китайські варіанти.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.