Кошик
102 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Плити професійні (промислові)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

Купити плити професійні (промислові) для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Обладнанням, без якого неможливо готувати, вдосконалювати і дивувати  на кухні, сьогодні являються удосконалені системи, які пройшли перевірку на практиці,  називаються кухонними професійними плитами. Саме такі професійні плити зараз користуються попитом  у багатьох різноманітних закладах громадського харчування (ресторанах, кафе, барах, готелях, школах, садочках, лікарнях). Промислові плити являються незамінним і важливим обладнанням теплового сегменту, без яких важко сьогодні уявити приготуванні їжі для великої кількості людей. Дані плити виконують багато функцій на кухні, а це:  варіння, смаження, тушкування, запікання тощо. Кожна з вище перелічених функцій являється особливим способом урізноманітнити ресторанне меню, надати вишуканості і креативності страві.

Професійні кухонні плити поділяються на такі види:

  • Електричні плити. Їх використовують  для приготування великої кількості їжі і там, де немає можливості підключитися до газу. Звісно такі електроплити не є сильно заощадливими. Електроплити є надійними і довговічними помічниками шеф-кухарів.
  • Газові плити. Їх використовують  для більшої економії і для приготування меншої кількості їжі. Вони є більш заощадливими. Газова плита вимагає більшої уваги до вентиляційної системи.
  • Індукційні плити. Їх використовують для швидкого приготування страв і там, де не має можливості підключитися до  газової системи. Індукційна плита відноситься до новітніх розробок в галузі електричного побутового обладнання. Адже індукційна плита дуже швидко нагрівається і дуже швидко охолоджується, що створює комфорт, швидкість у приготуванні їжі.

Даний розділ представлений різноманітними моделями плит і виробниками, як вітчизняного так і зарубіжного походження. Наш інтернет-магазин  “Лідер-Вей” дбайливо ставиться до пошуку і підбору теплового обладнання для кожного нашого клієнта.