Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Макароноварки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити макароноварки для закладів громадського харчування за низькою ціною

У більшості ресторанів, кафе, їдалень та інших закладів громадського харчування великою популярністю користуються макарони у вигляі гарніру і паста. З їх приготуванням успішно справляється макароноварка. Це спеціальне теплове обладнання, яке є незамінним помічником для кухаря, оскільки істотно спрощує і прискорює роботу на кухні, легка і зручна в налаштуванні, має просту панель управління, а головне ― істотно заощаджує час готування страв і час очікування замовлення клієнтом.

Щоб відварити макарони або овочі потрібно проробити всього кілька маніпуляцій, а саме, налити води, опустити макарони в спеціальну корзину, включити пристрій і піти займатися приготуванням інших страв. Макароноварка  (паста-кукер) використовується для відварювання виробів з тіста, в тому числі макаронів, від яких вони і отримали свою назву. У макароноварці можна готувати і інші гарніри ( рис, овочі ), варити яйця, сосиски і равіолі. За своїм розміщенням макароноварки бувають настільними і підлоговими, а за типом живлення ― електричними та газовими.

Настільні пристрої володіють компактними розмірами, вони недорогі і займають небагато міся, тому їх можна розмістити на самій маленькі кухні. Підлогові макароноварки часто замовляють ресторани італійської кухні. Вони зазвичай мають високу потужність і продуктивність.