Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Каструлі професійні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Каструлі з нержавіючої сталі для професійної кухні 

На професійній кухні хороший професійний посуд, а зокрема каструлі займають важливе місце. Він повинен задовольняти різноманітним вимогам, при цьому повинен бути зручний у використанні і зберігати всі поживні властивості навіть при найбільш жорстких умовах експлуатації. На професійній кухні, неважливо це ресторан, чи їдальня, складно обійтися без використання якісних каструль.

 Будь-яка професійна кухня повинна бути добре укомплектована інвентарем, тому необхідно купити набір каструль з високоякісної нержавіючої сталі,  з антипригарним тришаровим дном, що дозволяє довго зберігати високу температуру і не дати продукту пригоріти. Ціна на такий посуд цілком відповідає високій якості продукції. 
 У даному розділі представлені різноманітні професійні каструлі з кришками, в різних цінових категоріях з різним об'ємом і призначенням. Незалежно від того потрібна вам професійна каструля з антипригарним дном або сталева каструля, все що вам необхідно і стосується посуду для професійної кухні, ви зможете знайти в даному розділі. Максимально різноманітний і широкий асортимент дозволяє підібрати ємності необхідної якості та об'єму. На нашому сайті в розділі посуд та інвентар Ви зможете обрати різноманітні каструлі з нержавіючої сталі та інші, як від мінімального об'єму 1,5 літрів, до максимального - 98 літрів, так і різної висоти.