Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Шприци для набивки ковбас

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити шприци для набивки ковбас для м'ясопереробних підприємств за низькою ціною у Львові

Шприц для набивки ковбас ― це професійне обладнання, яке призначине для наповнення ковбасних оболонок (штучних і природних) безструктурним фаршем при виробництві варених, напівкопчених, варено-копчених ковбас та сосисок/сардельок. За принципом роботи ковбасні шприци поділяються на: ручні (або механічні), гідравлічні і вакуумні (з дозованим набиванням і перекручуванням оболонки для виділення порцій).

Сировина в ковбасний шприц подається безперервним способом, що забезпечує необхідну продуктивність на виробництві. Набивання продукції виробляється з достатньою щільністю, залежно від конструкції наповнювача. Ковбасні шприци бувають різного об'єму: 3л, 5л, 7л, 10л, 12л, 20л. За типом подачі фаршу бувають:  вертикальні та горизонтальні. Мають 2 швидкості подачі фаршу.

Основні переваги ковбасного шприца:

- Механічний принцип подачі фаршу, а значить ― висока продуктивність і точність дозування, яка не завдасть пошкоджень сруктурі м'яса.

- Ковбасні наповнювачі досить економічні, так як споживана потужність набагато нижча, ніж у вакуумних шприців.

- На екрані ковбасного шприца відображаються поточні параметри і статистика виробництва.

- Ковбасний механічний наповнювач легко розбирається для мийки, більшість деталей, які контактують з продуктом, (поршень, циліндр, цівка) виготовляються виключно з нержавіючої харчової сталі. Він відповідає всім санітарним нормам харчових виробництв.

Шприц для набивки ковбас можна у нас придбати у розділі електромеханічне обладнання або зателефонувавши за номером 097-59-94-240.