Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Стелажі виробничі

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Стелажі, полички, шафи з нержавіючої сталі (нержавійки) купити для професійних кухонь

Стелаж виробничий з нержавіючої сталі (нержавійки) є невід'ємним елементом меблів з нержавійки (нержавіючої сталі) для професійної кухні. Виробничий стелаж  може мати в собі багато полиць, адже він призначений для розміщення різноманітної посуди і обладнання. Також стелажі виробничі можуть виготовлятися і з колесами для більш зручного переміщення.

Полиця (поличка) з нержавіючої сталі (нержавійки) є допоміжним кухонним обладнання, адже вона слугує також для розміщення різного дрібного інвентарю та посуди. Виробнича полиця може виготовлятися з одним або кількома рівнями в залежності від замовлення клієнта. Також є спеціальні полички для сушіння посуди, їх розміщують виключно над мийкою на стіні, так щоб було зручно мити і складати поварам.

Шафа розсувного типу з нержавіючої сталі (нержавійки) теж слугує добре для розташування в ній різних кухонних пристроїв, які використовуються рідко і не будуть заважати на робочому місці. Виробнича розсувна шафа в середині має одну полку і комплектується розсувними дверима для того, щоб не займати зайвий простір на кухні.

Стелажі, полиці, шафи виробничі з нержавіючої сталі (нержавійки) для професійної кухні виготовляються тільки з харчової нержавіючої сталі марки AISI 201 або  AISI304. Вони можуть бути виготовленні, як за стандартними, так і за індивідуальними розмірами клієнта. Всі вище перелічені вироби з нержавійки характеризуються: екологічною і санітарною безпекою, довговічністю, міцністю та комфортабельністю.

Наш інтернет-магазин продає гарні, якісні і сертефіковані вироби з нержавіючої сталі. Зробивши вибір на  нашій компанії Ви отримаєте, хорошу консультацію, доступну ціну і бездоганне виконання виробів.