Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Пончикові апарати

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити пончикові апарати для закладів громадського харчування за низькою ціною у Львові

Пончик – це солодкий пиріжок з діркою в середині або без неї, начинений варенням і обсмажений у фритюрі. Пристрій, який дає змогу виготовляти такі пончики називається - пончиковий апарат.
Пончикові апарати відносяться до обладнання  для фаст-фуду, і займають свою нішу серед інших апаратів фаст-фуду. Завдяки таким апаратам  для закладів фаст-фуду є можливість розвивати свій бізнес ще в одному напрямку (виробництво пончиків). Апарати для виготовлення пончиків бувають автоматичні і напівавтоматичні (ручні). Ручні пончикові апарати  працюють за участю оператора на кожному етапі приготування. Тісто закладається в дозатор, він  свою чергу  натискається вручну, формується пончик, який падає в розжарену олію. Після обсмажування пончиків з однієї сторони, вони обертаються  оператором і обсмажуються з іншої сторони, а потім  виймаються кулінарним пінцетом.
Автоматичні апарати обсмажують пончики в автоматичному режимі. Олія заливається у ванну, підготовлене тісто закладається в дозатор, дозатором керує привід з електромеханікою. Після  прожарювання пиріжків з одного боку, спеціалізований механізм  перевертає їх, і в кінці циклу прожарювання, вивантажуються спеціальним механізмом. Слід зазначити, що тісто готується окремо (не в пончиковому апараті). Для приготування тіста можна  використовувати планетарний міксер, який  продається в нашому  інтернет-магазині.  Сам апарат виготовлений з нержавіючої сталі, а дозатор з  гладкого алюмінію. У нашому інтернет-магазині представлені пончикові апарати українського виробництва Кий-В і турецького виробництва Pimak.