Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
118 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Котли харчоварочні

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

 Купити котли харчоварочні (харчоварильні) для професійної кухні

Котел харчоварочний електричний відноситься до теплового обладнання, яке дозволяє повністю автоматизувати процес приготування їжі в закладах громадського харчування, кондитерських цехах, кафе, ресторанах, барах, їдальнях. Котел виготовляється за декількома типами ― це перекидні та неоперекидні котли. 
Перекидний варильний котел ідеально підходить для варіння овочів, м'яса, риби, приготування супів, соусів, гарнірів, пюре. Котел харчоварильний широко використовується не тільки в закладах громадського харчування, а й в кондитерській промисловості для приготування різних кондитерських сумішей, які потребують спеціального температурного режиму, в тому числі глазурі, карамельної та шоколадної начинки для цукерок, мармеладу, зефіру, пасти та інших популярних солодощів. 
Котел харчовий електричний має ряд незаперечних переваг, до яких відносяться рівномірний обігрів ємності, в якому готується той чи інший продукт харчування, він нагрівається з усіх боків, а також регулювання температури і дотримання потрібного температурного режиму. 
Котел харчоварочний електричний КПЕ виготовляється в різних об’ємах: КЕ-60 літрів, КЕ-100 літрів, КПЕ-250 літрів. Котел харчоварильний електричний, крім перерахованих вище переваг, має захист від перегріву, забезпечений визначником і регулюванням тиску всередині ємності, він простий в експлуатації і його легко чистити. Котел дозволяє дотримувати технологію виробництва кондитерських і кулінарних виробів, різних видів м'ясних, рибних і овочевих страв, а також фруктових мусів і сиропів. Всі типи котлів виготовлені з нержавіючої сталі, мають високі антикорозійні характеристики.