Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Жарочні та пекарські шафи

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити жарочні та пекарські шафи для закладів харчування за низькою ціною у Львові

Жарочна шафа - це пристрій, призначений для тушкування, сушки, смаження, запікання продуктів з м'яса, риби, випікання хлібобулочних виробів. Промислові жарочні шафи є універсальним обладнанням, так як дозволяють здійснювати термічну обробку в найширшому діапазоні температур і в різних часових проміжках. Завдяки цьому шафи широко застосовуються в харчовій промисловості і закладах харчування. Основними елементами духовці є термокамера і нагрівальний елемент. Розглянемо їх. Духовка може мати одну, дві і більше термокамер, або секцій. На ринку існують моделі, які в процесі роботи можуть підтримувати різну температуру в різних секціях. Звичайно, виходячи з призначення, матеріал, з якого виготовляють жарові шафи, повинен витримувати різні режими роботи і навантаження. Виробляють шафи з нержавіючої сталі, задні стінки іноді роблять з оцинкованої сталі, в якості матеріалу для дек часто використовується вуглецева сталь.

 Сама шафа підбирається за багатьма параметрами. Це можуть бути:

  • об’єми виробництва (середній обсяг на добу);
  • вид продукції (випічка, допікання напівфабрикатів і т. д.);
  • діапазон температур;
  • розміри і можливості приміщення.

Сьогодні на ринку широко представлене теплове обладнання, в числі і духові шафи вітчизняного виробництва. За типом використовуваної енергії, вони поділяються на електричні та газові. До таких пристроїв, як жарочні шафи промислові, пред'являються особливі вимоги по багатьом категоріям, таким як: вибухо- та пожежобезпечність, можливість безперервної роботи, робота в екстремальних умовах, висока продуктивність, можливість заміни деталей, міцність каркасу і зносостійкість зовнішніх панелей, зносостійкість в цілому.

Неможливо уявити кухню будь-якого ресторану без цієї жарової шафи, адже діапазон гарячих страв в ресторанах великий і готувати потрібно швидко і якісно. А значить, жарочні шафи для ресторанів так само необхідні, як і в інших сферах виробництва їжі.