Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Блендери професійні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити блендери професійні для закладів громадського харчування за низькою ціною у Львові

Блендер професійний - використовують у ресторанах, піцеріях, кафе, барах, нічних клубах для швидкого приготування різного роду коктейлів (фруктових, молочних та інших). Блендер дає змогу виконувати великий обсяг роботи за малий проміжок часу. За його допомогою також можна подрібнювати в певну консистенцію різні м'які фрукти і овочі.

Професійний блендер відноситься до обладнання для напоїв і складається з корпуса, стакана. Він може бути однопостовий (один стакан) так і двопостовий (два стакани). Ємність в залежності від моделі виробника може бути виготовлена: з пластику, скла, нержавійки, алюмінію. Блендер має: ніж  з нержавіючої сталі, регулятор швидкості, кнопку пульсовий режим, отвір з верху в стакані для додавання інгредієнтів. Різний об'єм стаканів, різна потужність, різна шидкість, габарити, дизайн та колір - це основні відмінності професійних блендерів  між собою. Тому вибираючи апарат для закладу  потрібно зважати на дані параметри блендера. Основне призначення промислового блендера - це швидкісне перемішування  складників і насичення їх киснем. І тут якраз відіграє роль швидкість, чим вона більша  тим пишніша коктельна маса виходить.  Для того, щоб робити більшу кількість коктейлів, варто використовувати двопостові блендери, які будуть закладу заощаджувати час на їх приготування. Варто зазначити, що усі апарати підключаються до електромережі у 220 В.

Купити блендер професійний (промисловий) можна в нашому інтернет-магазині  таких провідних світових виробників, як: Fimar, Frosty, Sirman, Robot Coupe, Hendi, Italservice, Quamar, Hamilton.