Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
118 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Картоплечистки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Купити картоплечистки для закладів громадського харчування за низькою ціною у Львові

Будь-який заклад громадського харчування на свої кухні для приготування різних страв використовує картоплю. В залежності від закладу і обсягу приготування їжі,  картопля використовується у великій чи меншій мірі. Для того, щоб не гаяти купу часу на чищення картоплі вручну, існує апарат для чищення картоплі (картоплечистка). Ця машина для чищення овочів призначена для швидкого і якісного очищення картоплі, моркви та інших коренеплодів. В основному картоплечистка популярна на кухні в державних закладах харчування: школах, садочках, лікарнях, санаторіях, заводах, підприємствах та в інших приватних закладах.

Принцип роботи картоплечистки дуже простий. Слід засипати картоплю в апарат з верху через спеціальний отвір, увімкнути кран з водою, виставити час регулятором і натиснути кнопку старт. Після завершення процесу очищення, картоплечистка зупиняється сама. З боку через спеціальний отвір виймаємо очищену картоплю. Потрібно звернути увагу на те, що картопля очищується тільки на 90%, вічка потрібно вручну доочищати. Промислова картоплечистка  повинна бути підключена до водопроводу і каналізації. Кількість картоплі, яка загружається в машину, прописана в інструкції відповідно до моделі. Апарат має циліндричну форму, робочі елементи якого виготовленні з нержавіючої сталі, підключається в основному до електромережі 380В. В нашому інтернет-магазині представлені професійні картоплечистки італійського (Fimar) та білоруського виробництва (Торгмаш).

Купити електромеханічне обладнання можна у нас на сайті або зателефонувати за телефоном 097-59-94-240.