Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Міксери ручні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити міксери ручні для закладів громадського харчування за низькою ціною у Львові

Як на домашній, так і на професійній кухні використовують ручний міксер, який служить для збивання білків, кремів, приготування коктейлів, майонезів, соусів тощо. Дані пристрої прості в своїй будові, невеликі, легкі, економічні, легко піддаються очищенню. За допомогою міксера ручного, можна легко і швидко без будь-яких зусиль збивати, змішувати певні інгредієнти. Також даний пристрій насадкою для блендера може подрібнювати м'які продукти (м'ясо, сир, картоплю, гриби, овочі, фрукти), готувати пюре, джеми, соуси, сирні маси та інше. Для вибору міксера, потрібно зважати на наступні параметри:

Тип міксера. Міксери бувають ручні дешевші і стаціонарні дорожчі;

Потужність. Ручні міксери мають потужність 100-400Вт, чим потужніший тим більший об'єм роботи може виконати;

Кількість швидкостей і імпульсний режим. Імпульсний режим - це зміна швидкості роботи міксера силою натискання на кнопку. Швидкостей може бути 2-16;

Набір насадок міксера. Насадки бувають наступні: вінчик для збивання рідких інгредієнтів; Гачок для замішування тіста; насадка-блендер для подрібнення продуктів; універсальна насадка; насадка для приготування пюре; насадка-сито для протирання ягід чи просіювання муки; електроніж для нарізання продуктів;

Обсяг і матеріал чаші. За обсягом чаші зазвичай бувають від 2 до 5 літрів. Роблять їх з пластику, скла або нержавіючої сталі.

Купити міксер ручний та електромеханічне обладнання можна у нас на сайті або зателефонувати за номером телефону 097-59-94-240.