Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Теплові вітрини

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити теплові вітрини для торгових організацій у Львові

Теплова вітрина - використовується для не тривалого зберігання та презентації страв фаст-фуд, хлібобулочних та кондитерських виробів. Вітрина теплова потрібна таким закладам громадського харчування як: фаст-фуди, вуличні торгові точки, супермаркети, кафе, бари, ресторани. Теплова вітрина відноситься до теплового обладнання і є незамінним помічником при продажі різного роду булочок, пиріжків, чебуреків, курей гриль, шашлика, сосисок, тощо.

Для вибору теплової вітрини слід визначитись для чого вона потрібна, адже є вітрини з вологим і сухим повітрям в середині. Теплова вітрина з сухим повітрям призначена для більш тривалого зберігання випічки, які мають довший термін придатності і розігрівання хлібобулочних виробів. Вітрина теплова з вологим повітрям має контрольовану вологість для певних продуктів, які це потребують, розігрівається досить швидко.

Теплові вітрини складаються з скляної камери, яка має кілька рівнів для викладання товару і мають в низу зону підігріву. Форма може бути опукле, або пряме скло. Вітрини теплові  можуть бути настільні або підлогові, а також мають різні розміри.

Купити теплову вітрину можна  зателефонувавши за номером телефону 097-59-94-240 або на сайті зробити замовлення.