Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Грилі для курей

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити грилі для курей для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Одною з найбільш популярних і смачних страв в сьогоденні являються кури-гриль. Вони настільки важливі і необхідні, що важко собі уявити  фаст-фуд без них. Сьогодні кури-гриль можна зустріти в будь-якому закладі харчування, а це ресторани, кафе, бари, їдальні, різні заклади фаст-фуду, як стаціонарні так і вуличні. Кури-гриль мають велику перевагу і популярність серед різних м’ясних страв, за рахунок своєї дешевої ціни і апетитної зовнішності. Сьогодні великий збут курей-гриль дають так звані великі і малі супермаркети. Відповідно, щоб готувати таку смакоту закладам потрібне відповідне обладнання, і таким обладнанням є спеціальні апарати для приготування курей на грилі.

Грилі для курей бувають:

  • електричні, які мають тени, працюють від електрики  є більш поширеними і дешевшими;
  • газові, які мають горілку, працюють на природному газі  є менш поширеними і дорожчими;

Гриль для курей виготовляються в різних модифікаціях. Наприклад апарати електричні вітчизняного виробництва КИЙ-В бувають на 4, 6, 8, 16 і 24 курей відповідно. Дані грилі виготовляються тільки з нержавіючої харчової сталі, мають певну кількість шомпурів, ванну для  стікання жиру і витяжку. Також мають відповідні терморегулятори навпроти кожного шомпура для регулювання температури. В нашому інтернет-магазині представлені  і газові грилі турецького виробника Pimak. Для їхнього функціонування потрібний природній газ. Принцип той самий, що в електричних, тільки замість електричних тенів тут є газова горілка. Такі апарати є більш дорогими, а ніж електричні. В свою чергу електричні і газові є менш і більш економними. Також грилі Pimak можуть бути електричними.

Потрібно відзначити, що сьогодні грилі для курей є найпопулярнішим серед усього обладнання для фаст-фуду. Купити їх Ви з можете за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.