Корзина
116 отзывов
М'ясорубки професійні Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Грилі роликові

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Купити грилі роликові  для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Процес приготування продуктів харчування за допомогою роликового гриля полягає в тому, що ковбасні вироби обсмажуються між кількома роликами, які обертаються. Сосиски, сардельки та ковбаски рівномірно і якісно пропікаються за рахунок безперервно обертаються нагрівальних елементів циліндричної форми. При цьому роликовий гриль забезпечує високу швидкість приготування напівфабрикатів, діаметр яких може бути від 2 см. Таким чином можна підсмажити не тільки ковбасні вироби, а й батончики, виготовлені з м'яса або риби. Найпростіша і популярна страва, яка готується на роликовому грилі - це хот-дог. Відгуки користувачів свідчать про те, що роликовий гриль є незамінним кухонним агрегатом для фаст-фуду, оскільки з його допомогою можна приготувати до 150 сосисок на годину. Така продуктивність забезпечується не стільки високою потужністю, скільки продуманою і ефективною технологією обсмажування.

Роликові грилі мають свою перевагу. Продукти приготовані на грилі, значно відрізняються як за смаком, так і за властивостями від звичайної смаженої їжі. Найголовніше це те, що немає необхідності додавати масло або інші жири для обсмажування, таким чином, подібні страви стають більш дієтичні і легше засвоюються. Крім того їжа позбавляється від надлишків холестерину і калорій вона набуває оригінального, природнього смаку.

Роликові грилі складаються з нержавіючого корпусу, роликів, яких може бути від 5-11 і терморегулятора. Ролики в свою чергу виготовляються з нержавіючої сталі з тефлоновим покриттям, для того щоб сосиски не пригорали. Є апарати, які мають 1 або 2  терморегулятора для того, щоб відімкнути інші ролики для  економії електрики. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент роликових грилів відомих українських так і зарубіжних виробників, а саме: Кий-В, Hendi, Frosty, Beckers, Roller Grill, Inoxtech.

Купити обладнання для фаст-фуду від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.