Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Млинниці

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити млинниці для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Млинці в Україні вважаються національною стравою і користуються незмінною популярністю. У ресторанах, кафе, бістро, фаст-фудах для випікання млинців використовуються млинниці. Багато моделей мають тефлонове покриття, щоб виключити пригорання і прилипання. Деякі моделі мають чавунні поверхні (млинниці  українського виробництва), що дуже зручно як у роботі, так і в процесі чищення. В млинницях робоча поверхня круглої форми. Вони можуть мати як один пост, так і два пости. Млинцевий апарат виконаний з нержавіючої сталі, на якому розташовуються одна або дві робочі поверхні, на яких відбувається випікання млинців. Діаметр  робочої поверхні коливається в межах 35-40см., в залежності від виробника. Тісто рівними порціями виливається на них вручну і розподіляється Т-подібною лопаткою. Терморегулятор дозволяє регулювати і підтримувати певну температуру робочої поверхні.  Потрібно враховувати, що робочу поверхню апарату не потрібно додатково змащувати жиром, оскільки його додають безпосередньо в тісто, що дозволяє млинцю не прилипати до поверхні. Млинцеві апарати можуть бути ручні, напівавтоматичні і автоматичні, з одно і двостороннім обсмажуванням.

Серед їжі швидкого приготування, млинці займають вагоме місце у фаст-фуді.  Для того, щоб готувати млинці не потрібно особливих навичок, а повернути вкладені кошти в апарат вдається дуже швидко, адже млинці є популярною стравою. В нашому інтернет-магазині, можна знайти млинниці відомих виробників як українського , так і зарубіжного походження. Серед них наступні: Кий-В, Roller Grill, Hendi, Stalgast, Frosty, Inoxtech.

Купити обладнання для фаст-фуду від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.