Кошик
105 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Плити індукційні професійні (промислові)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити плити індукційні професійні (промислові) для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Електромагнітна індукція – це фізичний винахід англійця Майкла Фарадея ще  1831 році. Внаслідок цього відкриття людству вдалося створити нові видозмінені електроплити, які називаються  індукційними  плитами. Саме такі плити сьогодні є популярними, займають суттєвий сегмент ринку і мають свої переваги.

Індукційна плита – це електрична плита зі склокерамічною варильною  панеллю, забезпеченою індукційними конфорками. Принцип дії індукційної конфорки полягає у використанні енергії магнітного поля. Вся відмінність полягає в тому, що в електричній плиті   тен нагріває конфорку, а вона уже нагріває дно каструлі, а в індукційній плиті етап передачі тепла від поверхі плити до дна каструлі пропущений. Тут тепло утворюється уже в самому дні посуду, таким чином нагрівається не поверхня плити, а сама сковорода чи каструля.  Конфорка  такої плити нагрівається до 60 градусів, а охолоджується через 5-6 хвилин. Причина такого швидкого охолодження якраз полягає в тому, що нагрівається тільки дно сковороди, а не конфорка. Електрична плита при цій же температурі охолоджується через 45 хвилин, а газова через 25 хвилин. Одна з переваг такої плити на кухнях в закладах громадського харчування є в тому, що повітря мало нагрівається. Індукційні плити мають і інші переваги. Вони економічні, точні у нагріві аж до градуса, швидкі у нагріванні, наприклад вода швидше закипає ніж на газу, потужність нагріву регулюється від 0,5 до 3,5кВТ, легкий догляд за ними.

Індукційні плити  бувають підлогові і настільні. Кількість конфорок може бути від 1-8. Плити професійні виготовляють переважно з нержавіючої сталі, но і бувають настільні варіанти що корпус може бути з термостійкого пластику, як правило це дешевші варіанти. Підлогові з кількома конфорками більш поширені в закладах, де потрібно готувати більше їжі. Настільні варіанти популярні переважно у  домашній кухні чи фаст-фуді.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати ту ефективну і багатофункціональну плиту за доступними цінами провідних виробників Європи, а це   Bartscher, Hendi, Frosty, Stalgast, Saro і звісно, вітчизняного виробництва.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.