Продавец Лідер-Вей Професійне обладнання для ресторанного бізнесу развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
119 отзывов
Шановні клієнти, повідомляємо Вас, що колектив інтернет магазину "Лідер-Вей професійне обладнання" з 14 липня 2021 року по 21 липня 2021 року включно не буде працювати ! Відпустка ! З 22 липня 2021 року роботу буде продовжено в стандартному режимі. Дякуємо за розуміння !
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Плити електричні професійні (промислові)

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3

Купити плити електричні професійні (промислові) для громадського харчування за низькою ціною у Львові

Плити електричні професійні (промислові) - обов'язковий і навіть необхідний елемент теплового обладнання для  професійної кухні, а саме ресторанів, кафе, барів та  інших закладів громадського харчування. Враховуючи, що в епоху прогресуючих технологій ринок обладнання для закладів HoReCa повний нових розробок, електроплити залишаються головною складовою високоефективної роботи будь-якого підприємства громадського харчування. Від звичайних побутових установок вони відрізняються великою продуктивністю, можливістю безперебійно працювати протягом тривалого часу, витримуючи великі навантаження. Єдиним недоліком електричних варіантів є час розігріву конфорок, яке може зайняти від 5 до 30 хвилин.

Кожна кухонна професійна плита має ряд характеристик, властивих конкретній моделі. Плити бувають підлогові, які більшою мірою запитувані і менш запитувані – настільні. Настільні плити є більш компактними, мобільними і не мають духової шафи. Підлогові плити свою чергу є більш поширеними і мають духову шафу. Всі електроплити мають чавунні прямокутні і круглі конфорки. Перші - дорожчі, оскільки мають велику площу нагріву, другі - швидше розігріваються за рахунок меншого діаметру. Енергозберігаючі моделі дозволять заощадити на витраті електроенергії до 30% на рік. Плити електричні  можуть бути виконані з нержавіючої сталі і чорного металу з полімерним покриттям. Для ресторанів, шкіл, садочків, їдалень, великих організацій найпоширеніші промислові  плити 4 і 6-ти  конфорні з духовою шафою. Тому, що всі конфорки розташовані поруч, утворюючи при цьому одну велику суцільну нагрівальну поверхню, а це дозволить одночасно готувати кілька страв, тим самим обслуговуючи великий потік клієнтів. А також духова шафа, яка збільшує функціональні можливості обладнання, особливо якщо оснащується грилем або функцією конвекції. Для кухні закладів громадського харчування професійні електроплити повинні володіти рядом характеристик: перше - це невисока ціна, друге - бути надійними і довговічними,  і третє - плити повинні бути недорогими в обслуговуванні, а комплектуючі до них завжди повинні бути доступні.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.