Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Рисоварки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити рисоварки для громадського харчування за низькою ціною у Львові

В Україні з кожним роком набирають оберти страви і заклади харчування азіатського походження. Саме в азіатських стравах одним з основних компонентів являється рис і відповідно щоб його готувати, ресторанам, кафе, суші-барам потрібно мати на професійній кухні пристрій, який називається рисоварка.

Існує багато різновидів великих газових або електричних рисоварок для комерційного або промислового використання, що відрізняються великими обсягами і повною автоматизацією процесу варіння, починаючи від миття рису і закінчуючи його подачею.
Готування рису традиційно був процесом, який вимагає невідривної уваги. Електричні рисоварки автоматизують цей процес, механічним або електронним способом контролюючи температуру і час приготування. Незважаючи на те, що рисоварка не обов'язково прискорює процес варіння, з нею участь кухаря в приготуванні рису зводиться до вимірювання  потрібної кількості рису, води, а після старту процесу не вимагає додаткової уваги. Багато сучасних рисоварок мають теплоізоляційний кожух і механізм підтримки готового продукту в теплому стані. Коли рис досягає повної готовності, пристрій автоматично перемикається на режим підтримки температури, таким чином запобігаючи переварювання рису і зберігаючи його теплим до моменту подачі на стіл.
Більшість електричних рисоварок готує рис в проміжку часу від 30 до 60 хвилин. Деякі розвинуті моделі мають функцію відкладеного запуску, щоб приготувати рис до заданого часу. Моделі високого класу відрізняються від більш дешевих моделей наявністю додаткових функцій і країни виробника.
У нас Ви зможете найти і підібрати рисоварки європейських провідних виробників, таких як, Bartscher, Hendi, Stalgast.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.