Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Конвекційні печі

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Купити конвекційні печі для громадського харчування за низькою ціною у Львові

На виїзній торгівлі, торгівельних майданчиках магазинів і кондитерських фабриках самим незамінним обладнанням можна назвати конвекційні печі, які є універсальним інструментом для випічки виробів з борошна, гастрономії. Принцип роботи такої печі заснований на конвекції гарячих потоків повітря, які прогріваються електричними тенами.
Завдяки таким принципом печі можуть використовуватися для безперервного приготування продукції, що викликало велику популярність серед таких покупців цього обладнання як ресторани, кафе, готелі, їдальні. Можливості конвекційної печі можуть розкрити як початківці кухаря, так і досвідчені кондитери. Все залежить від того, наскільки таке обладнання багатофункціональне і зручне в роботі. Наприклад, конвекційні печі з парозволоженням дозволяють приготувати велику різноманітність простих і більш складних страв.
Серед всіх основних функцій можна віддати належне потужності нагріву внутрішніх елементів, регулюванню швидкості роботи вентилятора, наявності різних налаштувань, в тому числі і дуже зручною і практичною установкою, яка є в багатьох моделях печей - функції однієї клавіші. Остання функція являє собою один перемикач, але з великим набором налаштувань, серед яких установка підігріву за допомогою необхідного нагрівального елементу, гриль, настройка подачі води і багато інших режимів. Конвекційні  печі за системою управління поділяються  на механічні і електронні.
Електронна панель набагато зручніша  і простіша  в роботі, проте, ціна на такі печі значно вища. Механічна панель менш практична, за то  дешевша по ціні. Тому вибираючи між зручністю і вартістю, кожен віддає перевагу власним смакам і можливостям. Перевагою такого обладнання як конвекційні печі, є не тільки багатофункціональність і великий набір режимів, але і простота під час ремонту. Ці печі розроблені таким чином, що під час сервісного обслуговування майстер мав доступ до всіх внутрішніх частин, що дозволяє швидко визначити поломку і зайнятися ремонтом або заміною певної деталі, що займає мінімум часу. Даний розділ містить багато різних моделей і виробників конвекційних печей, які себе зарекомендували в Європі і світі. Наш інтернет магазин пропонує нашим клієнтам такі бренди як, Unox, Garbin,  Smeg, Apach.

Купити теплове обладнання від авторизованого дилера Лідер-Вей, можна за номером телефону 097-59-94-240, або зробивши замовлення на нашому сайті.