Кошик
106 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижка 4% на меблі з нержавіючої сталі  !!!Купити !!!
+380975994240
+380958571359
+380632518353
Лідер-Вей - Професійне обладнання для ресторанного бізнесу

Новинка! Пароконвектомат SelfCookingCenter ® 5 Senses

Новинка! Пароконвектомат SelfCookingCenter ® 5 Senses

10.06.14

Німецький виробник Rational не перестає дивувати споживачів постійними вдосконаленнями пароконвекційні печей власного виробництва. Новим стандартом продуктивності для професійних кухонь став інноваційний апарат SelfCookingCenter ® 5 Senses, який не тільки готує, але і відчуває, розпізнає, аналізує, вчиться у кухаря і при необхідності спілкується з ним.

SelfCookingCenter ® 5 Senses - це 5 почуттів, які в результаті покращують взаємодію між кухарем та обладнанням, а значить, вчинене якість готуються страв.

Апарат 5 Senses:
відчуває консистенцію продуктів і робочі умови в камері приготування;
розпізнає кількість і розмір продуктів, тим самим розраховуючи ступінь рум'янцю;
контролює процес, прораховує умови і реалізує ходи для досягнення заданого результату;
вчиться способам приготування продуктів у кухаря з подальшим їх самостійним використанням, що призводить до спілкування кухаря та апарату: демонстрації того, які кроки робить обладнання для досягнення поставлених перед ним вимог.
У прагненні завоювати весь світ, компанія Rational приділила велику увагу впровадженню рецептів і способів приготування страв китайської, японської, індійської, латиноамериканської кухонь, чим значно збільшило різноманітність приготувати страв і розширило географічно сферу застосування свого обладнання. Крім того були впроваджені нововведення в сфері випікання, що дозволяє використовувати SelfCookingCenter ® 5 Senses для випічки за зовнішнім виглядом і смаком не відрізняється від продукції професійної пекарні.